هر آنچه در کویر میروید ، گز و تاق است

چنان با مردمان خو کن که بعد مردنت .... مسلمانت به زمزم شوید و هندو بسوزاند

۸ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

خونه اول

خونه اول

ما تنهائیم. آدمیزاد تنهاست. از زمانی که پی به تنهایی خودمون می بریم به جست و خیز می افتیم که این تنهایی رو درمون کنیم. سال های زیادی برای این تنها نبودن تلاش می کنیم. دلها میشکنیم دلهامونو میشکنن. اشکشون رو در میاریم اشکمون رو در میارن. و نهایتا می رسیم به همون خونه اول. به خونه ای که تنهایی رو اونجا حس کردیم. ولی اینبار با یه حس پذیرش با یه حس " زندگی همینه دیگه " دست از تلاش بر میداریم. 

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
سعید

ای داد

ای داد

امروز یه خبر خوندم که یه خواننده مشهور اونور آبی در سن هفتاد سالگی بچه دار شده. پیش خودم گفتم معلوم نیست من بتونم در سن هفتاد سالگی اصلن کمرمو راست کنم یا نه دیگه چه برسه به ... . ای داد بیداد در سن 29 سالگی هنوز ویرجینیم ایشون در 70 سالگی مشغول خفت و خیز J

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
سعید

سخن را دراز مکن، مقصود را بگو

سخن را دراز مکن، مقصود را بگو

بقّالی زنی را دوست می داشت. با کنیزک خاتون پیغامها کرد که من چنینم و چنانم و عاشقم و می سوزم و آرام ندارم و بر من ستمها میرود و دی چنین بودم و دوش بر من چنین گذشت. قصه های دراز فروخواند. کنیزک به خدمت خاتون آمد گفت: بقال سلام می رساند و می گوید که بیا تا تو را چنین کنم و چنان. گفت: به این سردی؟! گفت: او دراز گفت، اما مقصود این بود. اصل مقصود است؛ باقی درد سر است.

مولانا فیه ما فیه 

https://t.me/SaeedDiary

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
سعید

جنگجویی افسانه ای هستم.

جنگجویی افسانه ای هستم.

منو اینجوری نبینین من یه زمانی در رقابت با 399،999،999 اسپرم دیگه برای رسیدن به گوهر حیات در رقابت بودم و پیروز شدم. مثل یه جنگجو. ولی الان هیچ شباهتی به یک جنگجو نمیدم حتی شبیه یه دونده سرعت هم نیستم چه برسه به جنگجو . فک کنم الان اون 399،999،999 اسپرم دیگه با دیدن من پیش خودشون میگن اگه ما برده بودیم از این فرصت جور دیگه استفاده میکردیم. خاک بر سرش آبروی اون رزم حماسی رو برده. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سعید

زامبی های اینستا

زامبی های اینستا

الان به مدت نیم ساعت با دوربین موبایل خواهرم ور میر فتیم تا یک عکس هنری از من بگیره برا اینستا. تا این حد این شبکه های اجتماعی آدم رو دیوونه میکنه. 

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
سعید

اینستا و این زهر ماریا

اینستا و این زهر ماریا

شبکه های اجتماعی مثل اینستا و فیس بوک بشدت در افسرگی کاربرانش نقش دارند. چرا؟ چون همیشه حس کمبود رو در ادمی زنده  میکنند. دوستتان رفته شمال گردش ناگهان شما یادتان می افتد چند سال است  مسافرت نرفته اید. و دلتان غمگین می شود. یا اگرم رفته اید مثل این عکس دوستتان حال نداده یا غبطه میخورید چرا همچی سلفی به ذهن شما خطور نکرده. یا ممکن است دوستتان با عشقش سلفی گرفته و زیرش نوشته منو عژقم یهویی و یدفه شمال دلتان از این عژق ها خواسته.

بزارید یه نکته را یاد آوری کنم. آدم ها لحظات خوبشان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگزارن. مثلا شما تا حالا دیدین بنده خدایی  بیاد بگه زنم با ماهی تابه کوبیده تو کلم  اینم عکسش. نه ندیدیم . پس اگه مثل من با گردش در اینستا احساس می کنید چیزی کم دارید باید بگم اشتباه می کنید. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سعید

I'm Fine

I'm Fine

دوباره شروع کردم به کلاس زبان رفتن. ( بعد از 11 سال ) همکلاسی ها اکثرا زیر 23 سال سن دارن. چیزی که این روزها فهمیدم اینه سطح زبانم از اون چیزی که فکر میکردم بهتره. نکته دوم اینه که احتمالا امتحان پایان ترم رو نتونم شرکت کنم. چون باید اون روزا تهران باشم. نکته بعدی اینه که توانایی ارتباط برقرار کردنم پائین اومده. امروز جلسه سوم بود و هنوز من دو سه کلمه بیشتر با همکلاسی ها حرف نزدم. نکته جذاب هم اینه که دوتا خانم زیبا و جوان هم در کلاس حضور دارن. بنطرم رفتار همکلاسی هام بچه گانه میاد بالاخره برا ادمی که 29 سالگی رو رد کرده شاید طبیعی باشه.  نکته اخرم این که حالم خوبه. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سعید

روز های حسرت

دیروز رکورد زدم.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سعید