هر آنچه در کویر میروید ، گز و تاق است

چنان با مردمان خو کن که بعد مردنت .... مسلمانت به زمزم شوید و هندو بسوزاند

۹ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

خودآزاری

خودآزاری

واقعا چرا ادمی وقتی حالش خوب است هی اصرار دارد حال خودش را بگیرد. این اصرار برای تحقیر کردن خود از کجا می اید؟ 

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
سعید

قِژ قِژ تراشیده شدن روحم

قِژ قِژ تراشیده شدن روحم

در ابتدای بوف کور، شاهکار معاصر ادب پارسی صادق هدایت جمله ای را به نگارش در آورده که به حق همه ما در زندگی مصداقش را داریم. " در زندگی زخم هایی است که مثل خوره  روح را در انزوا میخورد و میتراشد و این درد ها را نمی شود به کسی اظهار کرد" اولین یار که بوف کور را خواندم نوجوان بودم وبا این زخم ها آشنا نبودم. ولی باز برای لحظاتی مرا گرفت و مجبورم کرد چند بار این جمله را  بخوانم. حالا که از نوجوانی سال ها گذشته و با این زخم ها آشنا شده ام تراشیده شدن روحم را آشکارا می بینم.

اگر زخم قهرمان بوف کور زنی به قول خودش فاحشه و لکاته و سلیطه بود، زخم من زنی باریک اندام با پوستی سبزه چشمانی درشت ، نگاهی خیره به پائین با گام های مرتب و یکنواخت  به غایت زیبا و از همه مهمتر بی اعتنا به عشق عاشق.۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سعید

بی قراری نیمه شب

بی قراری نیمه شب

دیشب ساعت سه صبح از خواب بلند شدم که دوباره تو اینستا فالوش کنم. پیش خودم گفتم اینقدر فالو میزنم تا قبول کنه یا بلاکم کنه. خب البته این کارو نکردم.


پ.ن : وبلاگم شده شبیه توئیتر اینبار

۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
سعید

اعمال ددمنشانه ما ملت

اعمال ددمنشانه ما ملت

در کتاب شما که غریبه نیستید مرادی کرمانی یه جایش تعریف کرده که گریه ها ازار میداده. ان هم به شکلی بسیار ددمنشانه .. دمشان را اتش میزده و ان زبان بسته ها ول ول زنان به این سو ان سو خودشان را میکوفتند. یکی از شخصیت های معاصر هم شایعه است که گربه دار میزده. همین که سنگ میزنیم خیلی پیشرفت کردیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سعید

خود آگاه من

خود آگاه من

یک چیزی را دیشب یاد گرفتم. اینکه برای خودم هدف های کوتاه مدت قابل وصول تعیین کنم تا زندگیم رنگ و بوی پویایی بگیرد. تقریبا این روز ها و ماها همین کار را کردم. من برای هدف های بلند مدت زاده نشده ام. چیزی که برای من بیشتر از 2 ماه وقت بخواهد ان را رها میکنم. بهتر است ان را تبدیل به جز های کوچکی کنم و بعد هر مرحله را مانند یک هدف کاملا مجزا ببینم البته در کنارش باید هدف های جزئی دیگری را پیگیری کنم تا برایم خسته کننده نشود. خلاصه اینکه زندگی برای من باید تفریح باشد وگرنه میکشم کنار.

پ.ن : اینها از جست و جو در زوایای پنهان نا خود آگاه من است. حالا که میدانشمان دیگر نا خود آگاه نیست. به ضمیر خود آگاه آمده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سعید

بعد از 8 سال

بعد از 8 سال

مدتیه در اینستاگرام صفحه ای ساختم. تقریبا 10 روز. شاید از روز اول دنبال اسمش گشتم. بالاخره پروفایلی رو پیدا کردم که احتمال 99 درصد ماله خودشه. چند روز با خودم دل دل کردم که فالوش کنم یا نه. بالاخره دلو زدم به دریا. امروز صبح به قول معروف ریکوئست دادم. بعد از ظهر چک کردم دیدم ریکوئستم قبول نشده. با خودم گفتم شاید اشتباه کردم و ریکوئست نرفته. یبار دیگه دکمه فالو رو زدم. الان که چک کردم دیدم دوباره نوشته " فالو ". دلم شکست و کمی ناراحت شدم. البته اخبار تائید نشده ای دارم که ازدواج کرده شایدم به خاطر اینکه ازدواج کرده نمی خواد خواستگار قبلیشو قبول کنه که فالوئرش باشه که کاملا هم منطقی است. تو فیسبوک قبلن ادش کرده بودم قبول کرده بود. 


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سعید

لفی خسر

لفی خسر

یکی از اشتباهاتی که خیلی از ما انسان های " لفی خسر " دائما تکرار می کنیم اینه که سنمان را همواره بیشتر از آنکه هست تصور می کنیم. مثلا من در سنین 22 و 23 سالگی احساس میکردم سنم برای بعضی کار ها زیاد است. اما الان که به آن سنین نگاه میکنم خنده ام میگیرد از این تصور اشتباه. این روز ها این فکر زیادی سن زیاد به ذهنم می اید و دائما به خودم نهیب میزنم که دیر نیست. 

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
سعید

بزودی میام !

بزودی میام !

این ماه ها به وبلاگ سر نمی زنم. مطلبی نمی نویسم و حوصله خواندن وبلاگ های دیگران را هم ندارم. الان که یه نگاهه گذرا به وبلاگم انداختم دیدم کم کم دارم به سالروز سومین سال تاسیسش نزدیک میشم و داره نم نمک شبیه اینستاگرام میشه تا یه وبلاگ خاطره نویس. روزای آینده میام و بیشتر می نویسم.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
سعید

هوای بارانی

هوای بارانی


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
سعید